Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

Клімкін розпочав дискусію про введення в Україні латиниці

Введення в Україні латиниці

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін вирішив розпочати дискусію щодо введення латиниці. Об этом сообщает delogazeta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це міністр закордонних справ України Павло Клімкін написав на своїй сторінці у Facebook.

У дружній розмові історик та журналіст з Польщі Зємовіт Щерек запитав, чому б Україні не ввести поряд з кирилицею латиницю. Наша мета – формування української політичної нації, тому маємо працювати на те, що нас об’єднує, а не роз’єднує. З іншого боку, чому б не подискутувати? Яка ваша думка про це?
– запитав в українців Клімкін.

Окрім цього, міністр закордонних справ розповів, що мав розмову з представниками країн Центральної Європи про долю регіону та роль України в центральноєвропейській спільноті. Серед співрозмовників були журналісти, письменники, колишні політики. Клімкін зазначив, що дискусія була глибокою та потрібною.

"Вважаю, що ми дійсно мало уваги приділяємо нашій регіональній динаміці. Я абсолютно переконаний, що Центральна Європа може повністю відродитися лише після звільнення України від пострадянськості. Лише в такому разі це буде цілісний, самодостатній та успішний проект", – додав Павло Клімкін.

Нагадаємо, наприкінці лютого у Казахстані відмовилися від кирилиці на користь латиниці.


Джерело статті: “http://24tv.ua/klimkin_zaproponuvav_podiskutuvati_pro_vvedennya_v_ukrayini_latinitsi_n944154”

Последние публикации