Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Сольвар: Тепер у школах Великої і Малої Снітинки сучасні комп’ютерні класи
Сольвар: Тепер у школах Великої і Малої Снітинки сучасні комп’ютерні класи

18

Апр 2017

Сольвар: Тепер у школах Великої і Малої Снітинки сучасні комп’ютерні класи Избранное

Народний депутат України Руслан Сольвар побував у селах Велика і Мала Снітинка, що у Фастівському районі. Завдяки отриманої за ініціативи народного обранця субвенції із державного бюджету, вдалось зробити багато важливих справ, у тому числі і забезпечити новою комп`ютерною технікою класи інформатики у школах цих двох сіл, що до втручання депутата було не можливим.

«Провідав діточок, які тепер навчаються у сучасних комп`ютерних класах. Радий, що дітки зможуть вивчати такий важливий предмет у комфортних умовах. Подивився на їх перші роботи у комп’ютерних програмах. Молодці! Так тримати», - написав Руслан Сольвар у соцмережі.

Нагадаємо, тепер у класах інформатики в школах сіл Великої і Малої Снітинки по сім сучасних комп’ютерів і нові багатофункціональні пристрої (принтер, ксерокс, сканер і т.д.).

Також Руслан Сольвар вручив малечі невеличкі подаруночки - блокноти для нотаток і солодощі.

Народний обранець пообіцяв не полишати добрі справи і надалі допомагати у розбудові міст і сіл округу.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.

Последние публикации