Понедельник, 06 Июль 2020 00:00

ЮНІДО та Укргазбанк підписали договір для створення фонду кредитів на 1,5 мільйони доларівОрганізація Об’єднаних Націй з промислового розвитку та Укргазбанк підписали договір, в рамках якого буде створений гарантійний фонд кредитів на 1,5 мільйони доларів.

Об этом сообщает Устав


Про йдеться у прес-релізі банку.


Повідомляється, що фонд допоможе промисловим підприємствам отримати доступ до капіталу для впровадження систем енергоменеджменту відповідно до стандарту ISO 50001, а також інших заходів з енергоефективності.


Фонд перехресно гарантується PLC Citibank Europe. Це перший та єдиний у своєму роді фінансовий механізм, створений організацією ООН спільно із українським фінансовим партнером, в основі якого лежить гарантія.
"Особливо відчутною та корисною підтримка міжнародних інституцій буде для малого та середнього бізнесу, який зараз переживає чи не найважчі часи", — зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.


Очікується, що гарантійний фонд кредитів зробить вагомий внесок у розвиток українського ринку промислової енергоефективності. Такий фінансовий інструмент є особливо важливим для української промисловості в контексті її відновлення від наслідків COVID-19.


У прес-релізі йдеться, що завдяки йому українські підприємства отримають додаткову підтримку, яка може бути спрямована на оптимізацію активів, покращення енергоефективності та відновлення і посилення конкурентоспроможності бізнесу.


Економічна правда


Джерело статті: “https://www.epravda.com.ua/news/2020/07/5/662570/”

Последние публикации